home > organisatie > nieuws
Bedrijfsresultaat Multiscope sterk gestegen
's-Hertogenbosch - 18 februari 2009. Multiscope heeft een succesvol 2008 achter de rug. De specialist in online marktonderzoek realiseerde in 2008 een omzetgroei van 43 procent, ondanks economische tegenwind en een stagnerende onderzoeksmarkt. Naast een sterke omzetgroei werd er ook een gezonde winstmarge van 25 procent gerealiseerd.
De Multiscope diensten lijken nauwelijks last te ondervinden van economische tegenwind. In twee van de drie activiteiten werd zelfs een stevige groei gerealiseerd (panels & software) De omzet op het gebied van website metingen is traditioneel conjunctuurgevoeliger en stabiliseerde in 2008.
Nieuwe klanten
De omzet groeide niet alleen substantieel binnen de bestaande klantengroep, maar ook dankzij 70 nieuwe klanten, waaronder: Bolsius, BOVAG, CNV Vakcentrale, Gemeente Eindhoven, Gemeente Arnhem, Grontmij, Heijmans Vastgoed, Koninklijke Marine, Kobalt, Moviq, NVM, Rabobank en SNS Reaal.De Multiscope diensten lijken nauwelijks last te ondervinden van economische tegenwind. In twee van de drie activiteiten werd zelfs een stevige groei gerealiseerd (panels & software) De omzet op het gebied van website metingen is traditioneel conjunctuurgevoeliger en stabiliseerde in 2008.



